Brooklyn, NY

Saturday, April 16th

8:00 AM Albany City Rocks (NY) vs California Supreme (CA)
8:00 AM Spiece Indy Heat (IN) vs Mokan Elite (KS)
8:00 AM Elfrid Payton Elite (LA) vs Team Penny (TN)
8:00 AM Las Vegas Prospects (NV) vs BABC (MA)
8:00 AM King James (OH) vs Meanstreets (IL)
9:30 AM The Family Detroit (MI) vs Expressions Elite (MA)
9:30 AM We All Can Go (TN) vs E1T1 United (FL)
9:30 AM Team Griffin (OK) vs CIA Bounce (Can)
9:30 AM Georgia Stars (GA) vs Meanstreets (IL)
11:00 AM Phoenix Phamily (AZ) vs RM5 Elite (TX)
11:00 AM Houston Hoops (TX) vs Seattle Rotary (WA)
11:00 AM New York Lightning (NY) vs Playaz Basketball Club (NJ)
11:00 AM King James (OH) vs Southern Stampede (GA)
12:30 PM Oakland Soldiers (CA) vs Team United (NC)
12:30 PM St. Louis Eagles (MO) vs Alabama Challenge (AL)
12:30 PM Arkansas Wings (AR) vs Team Final (PA)
2:00 PM California Supreme (CA) vs PSA Cardinals (NY)
2:00 PM Team Takeover (DC) vs All Ohio Red (OH)
2:00 PM Pro Skills (TX) vs Nike South Beach (FL)
2:00 PM Howard Pulley (MN) vs Boo Williams (VA)
3:30 PM Mac Irvin Fire (IL) vs Team CP3 (NC)
3:30 PM Mokan Elite (KS) vs The Family Detroit (MI)
3:30 PM Expression Elite (MA) vs Elfrid Payton Elite (MA)
3:30 PM BABC (MA) vs Spiece Indy Heat (IN)
5:00 PM E1T1 United (FL) vs Georgia Stars (GA)
5:00 PM CIA Bounce (Can) vs Albany City Rocks (NY)
5:00 PM Meanstreets (IL) vs We All Can Go (TN)
5:00 PM Team Penny (TN) vs Las Vegas Prospects (NV)
6:30 PM The Rens (NY) vs New York Lightning (NY)
6:30 PM Seattle Rotary (WA) vs King James (OH)
6:30 PM Alabama Challenege (AL) vs Phoenix Phamily (AZ)
6:30 PM Southern Stampede (GA) vs Houston Hoops (TX)
8:00 PM Playaz Basketball Club (NJ) vs Team Griffin (OK)
8:00 PM RM5 Elite (TX) vs St. Louis Eagles (MO)
8:00 PM Team United (NC) vs Arkansas Wings (AR)
8:00 PM Team Final (PA) vs Oakland Soldiers (CA)
9:30 PM Boo Williams (VA) vs Team Takeover (DC)
9:30 PM Nike South Beach (FL) vs Mac Irvin Fire (IL)
9:30 PM All Ohio Red (OH) vs Pro Skills (TX)
9:30 PM Team CP3 (NC) vs Howard Pulley (MN)

 

Sunday, April 17th

8:00 AM Team Griffin (OK) vs Seattle Rotary Style (WA)
8:00 AM Las Vegas Prospects (NV) vs Expressions Elite (MA)
8:00 AM Arkansas Wings (AR) vs Team Penny (TN)
9:30 AM Georgia Stars (GA) vs California Supreme (CA)
9:30 AM Oakland Soldiers (CA) vs PSA Cardinals (NY)
9:30 AM We All Can Go (TN) vs Boo Williams (VA)
9:30 AM Houston Hoops (TX) vs CIA Bounce (Can)
11:00 AM Georgia Stars (GA) vs California Supreme (CA)
11:00 AM Pro Skills (TX) vs E1T1 United (FL)
11:00 AM New York Lightning (NY) vs Mokan Elite (KS)
11:00 AM E1T1 United (FL) vs The Rens (NY)
12:30 PM Team CP3 (NC) vs All Ohio Red (OH)
12:30 PM Albany City Rocks (NY) vs Southern Stampede (GA)
12:30 PM Mac Irvin Fire (IL) vs Team Takeover (DC)
12:30 PM BABC (MA) vs RM5 Elite (TX)
2:00 PM St. Louis Eagles (MO) vs Playaz Basketball Club (NJ)
2:00 PM Phoenix Phamily (AZ) vs The Family Detroit (MI)
2:00 PM Spiece Indy Heat (IN) vs Alabama Challenge (AL)
2:00 PM Elfrid Payton Elite (LA) vs Team Final (PA)
3:30 PM PSA Cardinals (NY) vs The Rens (NY)